Wysyłki i zwroty

Wysyłka Twojej paczki

Generalnie paczki są nadawane w ciągu 2 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze wzglęgu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu.
Aby dostawa była jak najtańsza przesyłki wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej i zapłacone z góry o wadze do 1kg wysyłane mogą być jako listy polecone. Jeśli waga zamówionych produktów przekroczy 1kg przesyłka wysłana będzie jako paczka.
Koszt przesyłki dla każdego zamówienia wyliczany jest automatycznie w trakcie jego składania, zależy on od sposobu płatności oraz wagi produktu, do którego doliczona jest waga i cena opakowania. Koszt przesyłki zawsze pokazany jest w formularzu zamówienia podczas wyboru płatności i dostawy.

1.Towary zamówione na stronach www.karaokemp3.pl l dostarczane są do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej .

List polecony  ekonomiczny od 50g do 500g - 6 zł

List polecony  ekonomiczny ponad 500g do 1000g - 8 zł

List polecony   priorytetowy  od 50g do 500g - 7 zł

List polecony   priorytetowy ponad 500g do 1000g -9zł

Paczka do 1kg - 10 zł
     
Paczka od 1 do 5kg - 13 zł
     
Paczka od 5 do 10kg - 17 zł

2. Przy formie zapłaty "Za pobraniem" doliczana jest opłata według cennika Poczty Polskiej. Opłata za przesyłkę jest wręczana listonoszowi przy odbiorze przesyłki.


3.Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizację zamówienia (w dniach roboczych) wynosi od 1do 3 dni. Jest to czas, który potrzebujemy, aby przygotować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W momencie , gdy czas realizacji jest dłuższy, skontaktujemy się z klientem, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu realizacji. Jako że płatności realizowane są przelewem, oraz płatności 24.pl czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
    Dostawa zamówionych w sklepie internetowym towarów realizowana jest przesyłkami pocztowymi nadawanymi za pośrednictwem Poczty Polskiej.
    Koszty dostawy w przypadku zakupów poniżej kwoty 300,00 zł pokrywa Zamawiający zgodnie z aktualnym cennikiem Poczty Polskiej.
   W sytuacji, o której mowa w ust. 2 Zamawiający może wybrać rodzaj przesyłki, którą zamówienie zostanie wysłane:
o    przesyłką poleconą (ekonomiczną lub priorytetową),
o    przesyłką listową z zadeklarowaną wartością (ekonomiczną lub priorytetową),
o    paczką pocztową (ekonomiczną lub priorytetową),
o    pocztex –przesyłki kurierskie
    Przesyłki z wyłączeniem przesyłek poleconych, mogą na życzenie Zamawiającego zostać wysyłane jako przesyłki z zadeklarowaną wartością, za wyjątkiem wysyłki do krajów nie uwzględniających tej usługi komplementarnej.
   W przypadku zamówień, których łączna jednorazowa wartość jest równa lub wyższa niż 300,00 zł, są one wysyłane na koszt Sprzedającego jako:
o    przesyłka polecona (priorytetowa),
o    przesyłka listowa z zadeklarowana wartością (priorytetowa) ,
o    paczka pocztowa (priorytetowa),
o    paczka pocztowa z zadeklarowaną wartością (priorytetowa).
o    przy czym o rodzaju przesyłki, jaką wysyłany jest zamówiony towar , decyduje sklep internetowy.
W przypadku uszkodzenia przesyłki należy niezwłocznie zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej oraz poinformować o tym fakcie sklep internetowy Ecocel. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkody podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu uszkodzenia towaru.

4.Zapłata za zakupiony towar.
Proponujemy następujące możliwości płatności za zakupiony towar: przelew bankowylub wpłata za pomocą serwisu przelewy24.pl
Formę zapłaty należy wybrać podczas finalizacji zamówienia, koszty obliczą się automatycznie.

5.Dane do przelewu


GreatArt, Marcin Borkowski
ul. Strażacka 4
62-002 Suchy Las
woj. wielkopolskie


PKO Inteligo
02 1020 4027 0000 1002 0464 8731


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty
Reklama

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę